new york i love you
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 le bergamote

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
admin
I ♥ NY
admin


le bergamote _
PisanieTemat: le bergamote   le bergamote EmptyPią Gru 18, 2009 1:54 pm

le bergamote 5dad5e813b9d05bb431a231a634d57d8
Powrót do góry Go down
owen

owen

Wiek : 35

le bergamote _
PisanieTemat: Re: le bergamote   le bergamote EmptyNie Sty 09, 2011 9:11 am

zaprowadził ją tutaj, może w środku było ładniej niż na zewnątrz. usiedli przy jednym ze stolików, złożyli zamówienie i kontynuuj ehehehe, znaj łaskę pana ;*
Powrót do góry Go down
daisy

daisy

Wiek : 32

le bergamote _
PisanieTemat: Re: le bergamote   le bergamote EmptyNie Sty 09, 2011 9:21 am

nie zauważyłam, że zaczęłaś ;* zdjęła swój płaszcz i szalik, po czym usiadła vis a vis owena, podbierając podbródek o nadgarstek. zamówiła dla siebie tylko latte, bo unikała słodyczy, na nic innego też ochoty nie miała, bo z reguły mało jadła. - ale tu tłoczno, jakby ludzie nie mieli co robić w niedzielne wieczory - westchnęła, bo nie lubiła zatłoczonych pomieszczeń, ale czego oczekiwać w nyc. pewnie najchętniej zamówiłaby jakiś osobny stolik, odosobniony od pozostałych, ale panowała nad sobą, bo przy owenie starała się zachowywać jak najmniej arogancko, bo nie chciała aby myślał, że jest jakąś straszną w dodatku rozpieszczoną materialistką, choć pewnie zdawał sobie z tego sprawę. - co u lottie? może ty ją częściej widujesz - zapytała, skoro była jego siostrą. chyba daisy ostatnio nie miała wystarczająco czasu dla czarownic, więc liczyła, że owen będzie dodatkowym źródłem informacji.
Powrót do góry Go down
owen

owen

Wiek : 35

le bergamote _
PisanieTemat: Re: le bergamote   le bergamote EmptyNie Sty 09, 2011 9:29 am

- u lottie raczej wszystko w porządku. gdyby było coś nie tak, to raczej by mi powiedziała, w końcu jesteśmy dość zgodnym rodzeństwem - przyznał, chociaż pewnie momentami to się mijało z prawdą, bo owen na co dzień był trochę mniej idealny niż zwykle i pokazywał nerwki, zwłaszcza, kiedy mu się przeszkadzało w pracy, no i chyba tylko wtedy. - nie narzekaj na tłum, przecież cię nie zjedzą.zawsze możemy wpaść do mnie, ale uprzedzam, że mam straszny bałagan - poza tym walają się tam fiolki po antydepresantach w każdym kącie, a nie chciał, żeby daisy pomyślała, że cierpi na depresję i zaczęła się o niego niepotrzebnie martwić, zwłaszcza, że był zdrowy na umyśle i nie ukrywał przed światem żadnej depresji. krótko rzecz ujmując, liczył ana to, że daisy nie będzie jednak chciała do niego wpadać xd
Powrót do góry Go down
daisy

daisy

Wiek : 32

le bergamote _
PisanieTemat: Re: le bergamote   le bergamote EmptyNie Sty 09, 2011 9:35 am

- nie, możemy tutaj zostać - wzruszyła ramionami, odbierając swoje latte od kelnera z twarzą szczukieckiego, któremu posłała lekki uśmiech, po czym zajęła się kawą. - mógłbyś od czasu do czasu sprzątać w mieszkaniu, albo zainwestować w gosposię. one naprawdę nie są takie złe - mruknęła, bo pewnie już od dawna przekonywała go do zatrudnienia jakiejś sprzątaczki, która ogarnie ten burdel na kółkach, jednak owen nie chciał. pewnie bałby się, że znajdzie jakieś prochy i go wsypie. - bez pani svietlany czułabym się jak bez ręki - dodała, bo pewnie sama była pokraczną gospodynią i nie umiała nawet jajecznicy zrobić.
Powrót do góry Go down
owen

owen

Wiek : 35

le bergamote _
PisanieTemat: Re: le bergamote   le bergamote EmptyNie Sty 09, 2011 9:42 am

- oj daj spokój, potrafię o siebie zadbać sam - powiedział, bo rzeczywiście w jego przypadku sprzątaczka byłaby jedynie problemem, tak samo jak każdy niespodziewany gość. inie lubił niezapowiedzianych wizyt. z resztą, pewnie daisy była u niego ostatnio milion lat temu, bo praktycznie nigdy jej nie zapraszał - ty też nie powinnaś być tak rozpieszczana, bo pewnie nawet wody zagotować nie umiesz - powiedział nieco złośliwie i zaśmiał się słodko,a potem w ramach przeprosin za swoją szpilę pocałował ja lekko w środek ust. mogę ci jeszcze kogoś kopsnąć jak coś, bo mi się przeglądarka zwolniła.
Powrót do góry Go down
daisy

daisy

Wiek : 32

le bergamote _
PisanieTemat: Re: le bergamote   le bergamote EmptyNie Sty 09, 2011 9:47 am

- akurat wodę potrafię zagotować - mruknęła, nieco obruszona, jednak zaraz nastrój się jej poprawił za sprawą buziaka. kopsnąć mi możesz kogoś później, bo zmykam na romantyczny wieczór z historią -.- w każdym razie chwilę tutaj posiedzieli, po czym daisy uciekła, bo wyczuła podświadomie, że jej kot chce popełnić samobójstwo jak leon jowity, który kiedyś chciał wyskoczyć przez okno z x piętra, bez kitu xd buzi!
Powrót do góry Go down
owen

owen

Wiek : 35

le bergamote _
PisanieTemat: Re: le bergamote   le bergamote EmptyNie Sty 09, 2011 9:49 am

czuję się jak leser, wszyscy zmykają zakuwać, a ja się nie potrafię zebrać xd owen w takim razie również poszedł się uczyć [*]
Powrót do góry Go down
Sponsored content




le bergamote _
PisanieTemat: Re: le bergamote   le bergamote Empty

Powrót do góry Go down
 

le bergamote

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
new york i love you :: FORUM CLOSED :: Miasto :: Gastronomia-
Skocz do: