new york i love you
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 fanelli's cafe

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
admin
I ♥ NY
admin


fanelli's cafe _
PisanieTemat: fanelli's cafe   fanelli's cafe EmptyPią Gru 18, 2009 9:25 am

fanelli's cafe 2fanellis
Powrót do góry Go down
grace

grace

Wiek : 33

fanelli's cafe _
PisanieTemat: Re: fanelli's cafe   fanelli's cafe EmptyPon Sty 10, 2011 2:03 pm

grace siedziała przy stoliku z kubkiem mocnej kawy i książką. może czytała tytanika, bo pochlipywała sobie jak ja dzisiaj co 5 minut [*]
Powrót do góry Go down
robbie

robbie

Wiek : 34

fanelli's cafe _
PisanieTemat: Re: fanelli's cafe   fanelli's cafe EmptyPon Sty 10, 2011 2:28 pm

-cześć grace, coś się stało? - zapytał, spoglądając na nią dosyć zaniepokojony, bo czasami zdarzało mu się wykazać ludzkie emocje tak jak właśnie w tej chwili. przysiadł obok, odwijając szalik burberry, który położył elegancko na oparciu krzesła, które zajął. zaraz się rozkręcę.
Powrót do góry Go down
grace

grace

Wiek : 33

fanelli's cafe _
PisanieTemat: Re: fanelli's cafe   fanelli's cafe EmptyPon Sty 10, 2011 2:36 pm

- cześć wielkoludzie. przeziębiłam się, nic wielkiego - i nie kłamała, bo jednak raczej nie była typem płaczka, bo płaczki są wkurwiające xd no i pewnie tak samo jak mi robbie w ciele luszjena kojarzył jej się z jakimś wielkoludem, przynajmniej tomkins wygląda na dość sporych wymiarów. kichnęła pewnie głośno, po czym posłała mu przepraszający uśmiech - co u ciebie robbie? jak minął weekend? - nie mam co do nich żadnego planu działania,co objawia się megatrywialnym postem, pozdro ;d
Powrót do góry Go down
robbie

robbie

Wiek : 34

fanelli's cafe _
PisanieTemat: Re: fanelli's cafe   fanelli's cafe EmptyPon Sty 10, 2011 2:40 pm

miałam napisać, że mi się skojarzyło, ale w końcu zapomniałam. w sumie może to lepiej. to znaczy to, że płakała. a co do luciena, on chyba nie jest jakoś nadzwyczajnie wysoki, ale za to zbudowany jak prawdziwy mężczyzna, a nie jakaś cipa: patrz ash - same all, same all, grałem w polo z jakimiś znajomymi ojca - wzruszył ramionami, bo pewnie teleportował się do londka zdrój - i z harrym - mruknął jak gdyby nigdy nic i też nie mam na nich szczególnego planu, co dosyć spowalnia akcję i powoduje problemy w obmyślaniu przeze mnie postów. fail! może to dlatego, że nie jestem zupełnie kreatywna, kiedyś pisałam ciekawsze posty. marne gramatycznie, ale miały jakiś motyw.
Powrót do góry Go down
grace

grace

Wiek : 33

fanelli's cafe _
PisanieTemat: Re: fanelli's cafe   fanelli's cafe EmptyPon Sty 10, 2011 2:53 pm

- z harrym potterem? - zapytała, śmiejąc się głupkowato. moja kreatywność też leży dzisiaj w rowie i kwiczy, bo jestem ciut zmęczona po dzisiejszym zjebanym dniu. nienawidzę poniedziałków. chyba niczego z siebie dzisiaj nie wycisnę,a to dobry powód, by zakończyć xd grace bardzo chętnie by sobie z nim porozmawiała dalej,ale - kurwa, zapomniałam wyłączyć żelazka! - pisnęła, żałując,że musi zwijać dupsko i lecieć do kiosku po gaśnicę. ;*
Powrót do góry Go down
Sponsored content




fanelli's cafe _
PisanieTemat: Re: fanelli's cafe   fanelli's cafe Empty

Powrót do góry Go down
 

fanelli's cafe

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
new york i love you :: FORUM CLOSED :: Miasto :: Gastronomia-
Skocz do: