new york i love you
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 teddy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
teddy

teddy

Wiek : 33

teddy _
PisanieTemat: teddy   teddy EmptySob Sty 08, 2011 1:59 pm

teddy 34601
Powrót do góry Go down
teddy

teddy

Wiek : 33

teddy _
PisanieTemat: Re: teddy   teddy EmptyNie Sty 09, 2011 8:58 am

wbili więc do beara, a na dzień dobry musiał schować gdzieś go najwyższej szafki czapkę z tygryskiem, aby jasmine się nie domyśliła, że to on był tym idiotą, który nawet jej nie podniósł jak się wywaliła, bo zapewne się bał, że sam się wywali i będzie fail. - torbe rzuciłem gdzieś w salonie - podrapał sie po głowie, ale na szczęście nie miał tam żadnych dziwnych żyjątek oraz inne tym podobne rzeczy, bo wiadomo, że byłoby to dość niefajne. nie umiem zaczynać ;c
Powrót do góry Go down
jasmine

jasmine

Wiek : 32

teddy _
PisanieTemat: Re: teddy   teddy EmptyNie Sty 09, 2011 9:03 am

jasmine weszła więc do środka, rozglądając się niepewnie, prawdopodobnie chcąc się upewnić, czy teddy, nie fryderyk, nie ma gdzieś w salonie albo w przedpokoju tego frajera z gwiezdnych wojen, którego miał barney. nigdy nie wiem jak to cudo się nazywa, bo gwiezdne wojny to nie moja działka - hm, przyniesiesz mi ją? - zapytała więc, tkwiąc dalej w przedpokoju i nawet się nie rozbierając, bo chyba pomyślała, że przyprowadził ją tutaj tylko po torbę. uśmiechnęła się za to uroczo.
Powrót do góry Go down
teddy

teddy

Wiek : 33

teddy _
PisanieTemat: Re: teddy   teddy EmptyNie Sty 09, 2011 9:13 am

na szczęście nie miał, ale ukrywał pod łóżkiem kolekcję mieczy. włączał je w nocy i wtedy miał wrażenie, że pod jego łóżkiem toczy się walka rycerzy. okej, wtf, aż tak bardzo na bani to nie miał xd - a nie chcesz wejść? - spytał lekko zaskoczony, bo najwidoczniej już zdjął z siebie kurteczkę i buty, a nie chciało mu się od nowa ubierać, żeby ją odprowadzić. - wchodź, nie ma tutaj connora - zarechotał pod nosem, poprawiając swoją koszulkę z yodą. pewnie czuł się w niej coraz bardziej głupio, więc zarzucił na siebie jakiś sweterek, udając, że mu zimno. nawet zapiął guziczki, żeby nie było xd uśmiechnął się przyjemnie, stojąc między przedpokojem a salonem, nie wiedząc co robić. dobrze, że nie między kuchnią, a saloną, bo deląg go wkurwia, żżm.
Powrót do góry Go down
jasmine

jasmine

Wiek : 32

teddy _
PisanieTemat: Re: teddy   teddy EmptyNie Sty 09, 2011 9:16 am

haha, pozdrowienia dla deląga - właściwie.. - wzruszyła ramionami, rozpinając swój płaszczyk hobbita i odwieszając gdzieś na wolne miejsce obok peleryny imperatora. okej, nie. nie róbmy z teddiego aż takiego zjeba, bo będzie mu przykro i jasmine nigdy się w nim nie zakocha - a zrobisz mi herbatkę? - zapytała słodko się do niego uśmiechając i mrugając do niego figlarnie, przez co pewnie rozpętała tornado rzęsami. wtf, to głupie. zawahała się przez moment, bo nie wiedziała gdzie ma iść, jednak w końcu zorientowała się gdzie jest salon i tam właśnie podreptała, przysiadając na kanapie z nogą pod tyłkiem, bo taki miała odruch.
Powrót do góry Go down
teddy

teddy

Wiek : 33

teddy _
PisanieTemat: Re: teddy   teddy EmptyNie Sty 09, 2011 9:26 am

pokiwał twierdząco głową i podreptał do kuchni, gdzie zrobił jej najlepszą herbatkę pod słońcem, bo pewnie wyznawał zasadę, że przez herbatkę do serca albo coś w ten deseń. ostatnio w coffee heaven nie umieją robić dobrej czekolady, zawsze wlewają tyle mleka, że potem jest mi niedobrze ;/ wiedziałam, że chcesz to wiedzieć, ale po prostu z góry uprzedzam, że coś im się nie udaje, haha. w każdym razie postawił po chwili przed nią kubek z gorącą herbatką, rozglądając się za torbą. pewnie przytulał się do niej w nocy, wtf, wyobrażając sobie, że łyżwy to ona. dobra, bo naprawdę się z niego psycho zrobi xd no i pewnie pogadali.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




teddy _
PisanieTemat: Re: teddy   teddy Empty

Powrót do góry Go down
 

teddy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
new york i love you :: FORUM CLOSED :: Miasto :: Mieszkania-
Skocz do: